Menü

Kuzu Ciğer Şiş

10 adet Ciğeristan usulü kuzu ciğer şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

49₺
Dana Çöp Şiş

10 adet Ciğeristan usulü dana çöp şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

49₺
Urfa Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acısız urfa kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

49₺
Adana Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acılı adana kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

49₺
Kanat

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı kanat yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

43₺
Tavuk Şiş

Tavuğun en lezzetli hali! Tavuk şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

43₺
Ciğer Dürüm

22₺
Çöp Şiş Dürüm

22₺
Urfa Dürüm

22₺
Adana Dürüm

22₺
Tavuk Dürüm

22₺
Künefe

Tuzsuz Hatay peyniri, Antep fıstığı ve köy kaymağının ustamızın deneyimiyle birleşip ortaya çıkarmış olduğu muhteşem bir lezzet. Dilim hâlinde değil, demir tabak ile Urfa usulü sunulur. Yanında menengiç kahvesi isteyiniz.

15₺
Özel Yayık Ayran

6₺
Şalgam

6₺
Kapalı Ayran

7₺
Pepsi

7₺
Fanta

7₺
Ice Tea

7₺
Sprite

7₺
Su

3₺
Soda

3₺

© 2021 Ciğeristan. Tüm hakları saklıdır.