Diğer bağlantılar:
powered by webLebby

Menu

Kuzu Ciğer Şiş

10 adet Ciğeristan usulü kuzu ciğer şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

44₺
Dana Çöp Şiş

10 adet Ciğeristan usulü dana çöp şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

44₺
Urfa Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acısız urfa kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

42₺
Adana Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acılı adana kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

42₺
Tavuk Şiş

Tavuğun en lezzetli hali! Tavuk şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır.

37₺
Ciğer Dürüm

20₺
Çöp Şiş Dürüm

20₺
Urfa Dürüm

20₺
Adana Dürüm

20₺
Tavuk Dürüm

20₺
Künefe

Tuzsuz Hatay peyniri, Antep fıstığı ve köy kaymağının ustamızın deneyimiyle birleşip ortaya çıkarmış olduğu muhteşem bir lezzet. Dilim hâlinde değil, demir tabak ile Urfa usulü sunulur. Yanında menengiç kahvesi isteyiniz.

15₺
Yayık Ayran

6₺
Kapalı Ayran

6₺
Şalgam

6₺
Pepsi

6₺
Fanta

6₺
Ice Tea

6₺
Sprite

6₺
Su

3₺
Soda

3₺

© 2019 Ciğeristan. All rights reserved.