0
  • No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00

Menü

Ürünlerimiz

  • Tümü
  • Dürümler
  • İçecekler
  • Porsiyonlar
  • Tatlılar

Kuzu Ciğer Şiş

10 adet Ciğeristan usulü kuzu ciğer şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur.
Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

₺36

Dana Çöp Şiş

10 adet Ciğeristan usulü dana et şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezmesi, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur.

Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımızdır ve sınırsızdır.

₺36

Adana Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acılı Adana Kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımız dır.

₺36

Urfa Kebap

Ciğeristan’ın özel olarak hazırladığı acısız Urfa Kebap yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımız dır.

₺36

Tavuk Şiş

Tavuğun en lezzetli hali! Tavuk Şiş yanında maydanoz, nane, çoban salata, domates ezme, sumaklı soğan, pişmiş biber, pişmiş, domates, pişmiş soğan ile sunulur. Tüm salata çeşitleri sınırsız ve ücretsizdir. Yemek sonrası, Türk kahvesi, menengiç kahvesi ve çay ikramımız dır.

₺32

Dürüm Çeşitleri

Kuzu Ciğer, Dana Çöp Şiş, Adana, Urfa ve Tavuk Dürüm çeşitlerimiz mevcuttur. İsteğe göre, Hatay usulü, Mersin usulü veya standart olarak alabilirsiniz.

₺15

Künefe

Tuzsuz Hatay peyniri, Antep fıstığı ve köy kaymağının ustamızın deneyimiyle birleşip ortaya çıkarmış olduğu muhteşem bir lezzet. Dilim hâlinde değil, demir tabak ile Urfa usulü sunulur. Yanında menengiç kahvesi isteyiniz.

₺9

Mevlana Çorbası

Kemikler kaynatıldıktan sonra, iliği alınarak 6 saatte hazırlanan bu tarifi imkansız, lezzeti inanılmaz ancak yaşanılması gereken Mevlana Çorbası aynı zamanda mevsim hastalıklarına şifa olarak bolca tüketilir. Yanında kıyılmış maydanoz ve söğüş domates ile sunulur. Tabii ki sıcak içecekler ikramımız dır.

₺9

Ayran

Meşhur Yayık Ayranımızı içmek istemezseniz kapalı ayran da tercih edebilirsiniz

₺4

Kola

₺4

Ice Tea

Bu ürün sadece Başakşehir şubesinde bulunmaktadır.

₺4

Fanta

₺4

Sprite

₺4

Şalgam

₺4

Soda

₺2

Su

₺2
Scroll to top